Hakkımızda

Hakkımızda

ATAYURT MURADİYE

 

Ülkemizin en güney ve en doğu uçlarından biri olarak bir büyükşehir oluşturan Van, çok eski ve köklü bir tarihe sahiptir. Özellikle Van şehrinde Muradiye ilçesi çok daha özel bir yapıya sahip olduğu için turizm ve kültür konusunda da önemli bir yapı sergiler. Bu nedenle Atayurt Muradiye işletmesi olarak ilçede turizm sektörü için önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

 

Atayurt Muradiye işletmesi olarak Muradiye turizm sektörü içerisinde gerçekleştirilecek çalışmalar konusunda birçok kültürel ürün ve eğitim gibi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu amaç ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar arasında öncelikle kültür ve el işi eğitimleri yer almakla birlikte Kırgız Türklerinden gelen kültür ile birlikte de binicilik dersleri gibi eğitimler sağlanmaktadır.

 

 

Firmamızın sağladığı temel hizmetler arasında binicilik okulu, okçuluk eğitimleri, Türk kültürü eğitimleri, geleneksel yemek hazırlıkları, yöresel yemek hazırlıkları ve kültürel hizmetler yer almaktadır. Van ilinde turizme katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde elde edilen el emeği ürünlerin tümü turistik kalite oluşturmaktadır. Geçmişten günümüze kadar ulaşan ve korunması gereken bu kültürlere sahip çıktığı için firmamız önemli bir yapı ile Avrupa Kültür Festivali gibi etkinliklerde dahi yer almıştır.

 

 

Firmamız tarafından sunulan hizmetler ve gösterilen özveri sayesinde turizmin gelişmesi için çok daha önemli bir yapı sağlanmıştır. Yaşadığımız kentte değerlere sahip çıkma ve daha yüksek değerler oluşturma amacı ile verdiğimiz hizmetler ile kaliteye ve özgün olmaya çok yüksek önem gösteriyoruz.

 

 

van muradiye binicilik eğitimi,van muradiye binicilik dersi,van muradiye binicilik tesisi,van muradiye binicilik eğitimleri,van muradiye okçuluk eğitimi,van muradiye okçuluk kursları,van muradiye okçuluk kursu,van muradiye okçuluk,van muradiye binicilik tesisi,van muradiye binicilik,van muradiye kırgız türkleri,van muradiye binicilik kulübü,van muradiye atlı spor kulübü,van muradiye kahvaltı yerleri,van muradiye kahvaltı yapılacak yerler,van muradiye kırgız etkinlikleri,muradiye binicilik eğitimi,muradiye binicilik dersi,muradiye binicilik tesisi,muradiye binicilik eğitimleri,muradiye okçuluk eğitimi,muradiye okçuluk kursları,muradiye okçuluk kursu,muradiye okçuluk,muradiye binicilik tesisi,muradiye binicilik,muradiye kırgız türkleri,muradiye binicilik kulübü,muradiye atlı spor kulübü,muradiye kahvaltı yerleri,muradiye kahvaltı yapılacak yerler,muradiye kırgız etkinlikleri,van binicilik eğitimi,van binicilik dersi,van binicilik tesisi,van binicilik eğitimleri,van okçuluk eğitimi,van okçuluk kursları,van okçuluk kursu,van okçuluk,van binicilik tesisi,van binicilik,van kırgız türkleri,van binicilik kulübü,van atlı spor kulübü,van kahvaltı yerleri,van kahvaltı yapılacak yerler,van kırgız etkinlikleri,binicilik eğitimi,binicilik dersi,binicilik tesisi,binicilik eğitimleri,okçuluk eğitimi,okçuluk kursları,okçuluk kursu,okçuluk,binicilik tesisi,binicilik,kırgız türkleri,binicilik kulübü,atlı spor kulübü,kahvaltı yerleri,kahvaltı yapılacak yerler,kırgız etkinlikleri,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014